ITT Cannon, LLC CA3100R18-22PBF80-05
CA3100R18-22PBF80-05
Part No.:
CA3100R18-22PBF80-05
Datasheet:
ShinYuaCA3100R18-22PBF80-05.pdf
Description:
CONN RCPT MALE 3POS SILVER CRIMP
Connector Type:
Receptacle, Male Pins
Number of Positions:
3
Shell Size - Insert:
18-22
Shell Size MIL:
Mounting Type:
Panel Mount
Mounting Feature:
Flange
Termination,Fastening:
Crimp
Item27:
Silver
Item33:
22A
Item34:
50V