ITT Cannon, LLC CA3106E22-14SB02A176
CA3106E22-14SB02A176
Part No.:
CA3106E22-14SB02A176
Datasheet:
ShinYuaCA3106E22-14SB02A176.pdf
Description:
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Connector Type:
Plug, Female Sockets
Number of Positions:
19
Shell Size - Insert:
22-14
Shell Size MIL:
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Mounting Feature:
Termination,Fastening:
Crimp
Item27:
Gold
Item31:
Shrink Boot Adapter
Item32:
Item33:
22A
Item34:
50V