ITT Cannon, LLC CA3106F24A28SBF80A176A232
CA3106F24A28SBF80A176A232
Part No.:
CA3106F24A28SBF80A176A232
Datasheet:
ShinYuaCA3106F24A28SBF80A176A232.pdf
Description:
CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Connector Type:
Plug, Female Sockets
Number of Positions:
28
Shell Size - Insert:
24-A28
Shell Size MIL:
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Mounting Feature:
Termination,Fastening:
Crimp
Item26:
Black Zinc Cobalt
Item27:
Gold
Item28:
Black
Item33:
22A
Item34:
50V