CTS-Frequency Controls CA32C2705ILT
CA32C2705ILT
Part No.:
CA32C2705ILT
Datasheet:
ShinYuaCA32C2705ILT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 27.0000MHZ 3.3V SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
27 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
40mA
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)