CTS-Frequency Controls CA32C3003INT
CA32C3003INT
Part No.:
CA32C3003INT
Datasheet:
ShinYuaCA32C3003INT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 30.0000MHZ 2.5V SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
30 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
40mA
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)