Vishay Vitramon CDR01BP220BJWSAR
CDR01BP220BJWSAR
Part No.:
CDR01BP220BJWSAR
Datasheet:
ShinYuaCDR01BP220BJWSAR.pdf
Description:
CAP CER 22PF 100V BP 0805
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
22 pF
Tolerance:
±5%
Voltage-Rated:
100V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
S (0.001%)
Size/Dimension:
0.080 L x 0.050 W (2.03mm x 1.27mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.055 (1.40mm)