Vishay Vitramon CDR04BP332BKUSAR
CDR04BP332BKUSAR
Part No.:
CDR04BP332BKUSAR
Datasheet:
ShinYuaCDR04BP332BKUSAR.pdf
Description:
CAP CER 3300PF 100V BP 1812
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
3300 pF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
100V
TemperatureCoefficient:
BP
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
S (0.001%)
Size/Dimension:
0.180 L x 0.126 W (4.57mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.080 (2.03mm)