Vishay Vitramon CDR33BX104AMUMAT
CDR33BX104AMUMAT
Part No.:
CDR33BX104AMUMAT
Datasheet:
ShinYuaCDR33BX104AMUMAT.pdf
Description:
CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
0.1 µF
Tolerance:
±20%
Voltage-Rated:
50V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
M (1%)
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.049 (1.25mm)