Vishay Vitramon CDR34BP103AFYSAR
CDR34BP103AFYSAR
Part No.:
CDR34BP103AFYSAR
Datasheet:
ShinYuaCDR34BP103AFYSAR.pdf
Description:
CAP CER 10000PF 50V BP 1812
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
10000 pF
Tolerance:
±1%
Voltage-Rated:
50V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
S (0.001%)
Size/Dimension:
0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.059 (1.50mm)