Vishay Vitramon CDR34BP332BJUSAB
CDR34BP332BJUSAB
Part No.:
CDR34BP332BJUSAB
Datasheet:
ShinYuaCDR34BP332BJUSAB.pdf
Description:
CAP CER 3300PF 100V BP 1812
Packaging:
Bulk
Capacitance:
3300 pF
Tolerance:
±5%
Voltage-Rated:
100V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
S (0.001%)
Size/Dimension:
0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.059 (1.50mm)