Vishay Vitramon CDR34BX104AKUMAR
CDR34BX104AKUMAR
Part No.:
CDR34BX104AKUMAR
Datasheet:
ShinYuaCDR34BX104AKUMAR.pdf
Description:
CAP CER 0.1UF 50V BX 1812
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
0.1 µF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
50V
TemperatureCoefficient:
BX
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
M (1%)
Size/Dimension:
0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.059 (1.50mm)