Vishay Vitramon CDR35BP223AJUSAR
CDR35BP223AJUSAR
Part No.:
CDR35BP223AJUSAR
Datasheet:
ShinYuaCDR35BP223AJUSAR.pdf
Description:
CAP CER 0.022UF 50V BP 1825
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±5%
Voltage-Rated:
50V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
S (0.001%)
Size/Dimension:
0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.059 (1.50mm)