Carlo Gavazzi Inc. CGD06-SE110V
CGD06-SE110V
Part No.:
CGD06-SE110V
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
Category:
Protection Relays & Systems
Package:
Datasheet:
CGD06-SE110V.pdf
Description:
DSSOLR(7SEG) SCREW EXT
Packaging:
Box
Series:
CGD
ProductStatus:
Active
Function:
Multiple
Voltage-Supply:
110VAC
TripRange:
500mA ~ 6A