Carlo Gavazzi Inc. CGD06SE220V
CGD06SE220V
Part No.:
CGD06SE220V
Datasheet:
CGD06SE220V.pdf
Description:
DSSOLR(7SEG) SCREW EXT
Voltage-Supply:
220VAC
TripRange:
500mA ~ 6A