Carlo Gavazzi Inc. CGD06TE220V
CGD06TE220V
Part No.:
CGD06TE220V
Datasheet:
CGD06TE220V.pdf
Description:
DSSOLR(7SEG) TUNNEL EXT
Voltage-Supply:
220VAC
TripRange:
500mA ~ 6A