Vishay Dale CRHA1206AF30M0FKEF
CRHA1206AF30M0FKEF
Part No.:
CRHA1206AF30M0FKEF
Datasheet:
ShinYuaCRHA1206AF30M0FKEF.pdf
Description:
CRHA1206 30M 1% EF E3
Resistance:
30 MOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
0.3W
TemperatureCoefficient:
±100ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 155°C
Size/Dimension:
0.125 L x 0.063 W (3.18mm x 1.60mm)
Height-Seated(Max):
0.029 (0.74mm)