Vishay Dale CRHA1210AF100MFKEF
CRHA1210AF100MFKEF
Part No.:
CRHA1210AF100MFKEF
Package:
2010 (5125 Metric)
Datasheet:
ShinYuaCRHA1210AF100MFKEF.pdf
Description:
CRHA1210 100M 1% EF E3
  • Related Categories
Package/Case:
2010 (5125 Metric)
Resistance:
100 MOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
0.45W
TemperatureCoefficient:
±100ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 155°C
Size/Dimension:
0.200 L x 0.100 W (5.08mm x 2.54mm)
Height-Seated(Max):
0.029 (0.74mm)