Vishay Dale CRHA2512AF200MFKEF
CRHA2512AF200MFKEF
Part No.:
CRHA2512AF200MFKEF
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
ShinYuaCRHA2512AF200MFKEF.pdf
Description:
CRHA2512 200M 1% EF E3
  • Related Categories
Package/Case:
2512 (6432 Metric)
Series:
CRHA
Resistance:
200 MOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
1W
Features:
Automotive AEC-Q200, High Voltage
TemperatureCoefficient:
±100ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 155°C
Ratings:
AEC-Q200
Size/Dimension:
0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
0.029 (0.74mm)