Vishay Dale CRHV2512AF12M0FKE5
CRHV2512AF12M0FKE5
Part No.:
CRHV2512AF12M0FKE5
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
ShinYuaCRHV2512AF12M0FKE5.pdf
Description:
RES SMD 12M OHM 1% 1W 2512
  • Related Categories
Package/Case:
2512 (6432 Metric)
Series:
CRHV
Resistance:
12 MOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
1W
Features:
High Voltage
TemperatureCoefficient:
±100ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 155°C
Ratings:
Size/Dimension:
0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
0.027 (0.69mm)