TE Connectivity Raychem Cable Protection CSL-14033P-4
CSL-14033P-4
Part No.:
CSL-14033P-4
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
ShinYuaCSL-14033P-4.pdf
Description:
CSL-14033P-4
Packaging:
Bulk
Series:
Military, MIL-STD-681
ProductStatus:
Active
LabelType:
Standard, Die-Cut
LabelSize:
1.31 W x 5.51 L (33.3mm x 140.0mm); Cable O.D. 0.32 ~ 1.44 (8.1mm ~ 36.5mm)