R-K Electronics, Inc. CSRA-115A-2-5-MR
CSRA-115A-2-5-MR
Part No.:
CSRA-115A-2-5-MR
Manufacturer:
R-K Electronics, Inc.
Category:
Protection Relays & Systems
Package:
Datasheet:
CSRA-115A-2-5-MR.pdf
Description:
AC CURRENT, 115A, ADJ, 1-5A, MAN
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Function:
Overcurrent, Undercurrent
Voltage-Supply:
115VAC
TripRange:
1 ~ 5A