Hirose Electric Co Ltd DF9-21P-1V(32)
DF9-21P-1V(32)
Part No.:
DF9-21P-1V(32)
Datasheet:
ShinYuaDF9-21P-1V(32).pdf
Description:
CONN HDR 21POS SMD TIN
ConnectorType:
Header, Center Strip Contacts
NumberofPositions:
21
Pitch:
0.039 (1.00mm)
MatedStackingHeights:
4.3mm