Hirose Electric Co Ltd DF9-25S-1V(32)
DF9-25S-1V(32)
Part No.:
DF9-25S-1V(32)
Datasheet:
ShinYuaDF9-25S-1V(32).pdf
Description:
CONN RCPT 25POS SMD TIN
ConnectorType:
Receptacle, Outer Shroud Contacts
NumberofPositions:
25
Pitch:
0.039 (1.00mm)
MatedStackingHeights:
4.3mm