TE Connectivity ALCOSWITCH Switches DP09H3015A30F
DP09H3015A30F
Part No.:
DP09H3015A30F
Datasheet:
ShinYuaDP09H3015A30F.pdf
Description:
DP09 HOR 15P 30DET 30F M7*5MM
Voltage-Supply:
5V
ActuatorType:
6mm Dia Flatted End