Signal Transformer DPC-24-450
DPC-24-450
Part No.:
DPC-24-450
Datasheet:
ShinYuaDPC-24-450.pdf
Description:
PWR XFMR LAMINATED 10VA TH
Voltage-Primary:
115V, 230V
Voltage-Secondary(FullLoad):
Parallel 12V, Series 24V
Current-Output(Max):
Parallel 900mA, Series 450mA
Power-Max:
10VA
Size/Dimension:
47.60mm L x 36.50mm W
Height-Seated(Max):
41.27mm