Eaton - Electronics Division DR127-330-R
DR127-330-R
Part No.:
DR127-330-R
Datasheet:
ShinYuaDR127-330-R.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 3.23A 60 MOHM SMD
Inductance:
33 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
3.23 A
Current-Saturation(Isat):
6.22A
DCResistance(DCR):
60mOhm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz