Omron Automation and Safety E2E-X23B1D30-M1
E2E-X23B1D30-M1
Part No.:
E2E-X23B1D30-M1
Datasheet:
ShinYuaE2E-X23B1D30-M1.pdf
Description:
SENSOR INDUCT 23MM PNP M30 NO
SensingDistance:
0.906 (23mm)
OutputType:
PNP-NO, 3-Wire
ResponseFrequency:
200Hz
Voltage-Supply:
10V ~ 30V
OperatingTemperature:
-25°C ~ 70°C