Cosel USA, Inc. EAC-30-332-D
EAC-30-332-D
Part No.:
EAC-30-332-D
Datasheet:
ShinYuaEAC-30-332-D.pdf
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Voltage-RatedDC:
250V
Voltage-RatedAC:
250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
250 V
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
30 A
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C