TE Connectivity Laird EB8963CRO
EB8963CRO
Part No.:
EB8963CRO
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
EB8963CRO.pdf
Description:
WHIP EF CC 896-970MHZ 933MHZ
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
Cellular
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
933MHz
FrequencyRange:
896MHz ~ 970MHz