TE Connectivity Raychem Cable Protection EC0320-000
EC0320-000
Part No.:
EC0320-000
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
ShinYuaEC0320-000.pdf
Description:
WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM WHITE
Packaging:
Bulk
Series:
Z
ProductStatus:
Active
Type:
Wire Marker, Push On
Size:
0.18 L (4.5mm)
CableDiameter:
0.079 ~ 0.126 (2.00mm ~ 3.20mm)