TE Connectivity Raychem Cable Protection EC0400-000
EC0400-000
Part No.:
EC0400-000
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
ShinYuaEC0400-000.pdf
Description:
WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM WHITE
Packaging:
Bulk,Box
Series:
Z
ProductStatus:
Active
Type:
Wire Marker, Push On
Size:
0.18 L (4.5mm)
CableDiameter:
0.098 ~ 0.157 (2.50mm ~ 4.00mm)