ECS Inc. ECS-250-18-23B-F-TR
ECS-250-18-23B-F-TR
Part No.:
ECS-250-18-23B-F-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaECS-250-18-23B-F-TR.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
ECX-64
ProductStatus:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
30 Ohms
OperatingMode:
Fundamental
OperatingTemperature:
-10°C ~ 70°C
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.236 L x 0.138 W (6.00mm x 3.50mm)