ECS Inc. ECS-320-10-36-CKL-TR
ECS-320-10-36-CKL-TR
Part No.:
ECS-320-10-36-CKL-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaECS-320-10-36-CKL-TR.pdf
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
ECX-2236
ProductStatus:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
32 MHz
FrequencyStability:
±10ppm
FrequencyTolerance:
±10ppm
LoadCapacitance:
10pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
50 Ohms
OperatingMode:
Fundamental
OperatingTemperature:
-10°C ~ 70°C
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)