Panasonic Electronic Components EFCH1842TCA7
EFCH1842TCA7
Part No.:
EFCH1842TCA7
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
SAW Filters
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaEFCH1842TCA7.pdf
Description:
FILTER SAW 1.842GHZ 5SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
EFCH
ProductStatus:
Obsolete
Frequency-Center:
1.842GHz
Bandwidth:
InsertionLoss:
Ratings:
Applications:
Cell Phone
MountingType:
Surface Mount
Height(Max):
0.037 (0.95mm)