Panasonic Electronic Components ELF-22V025A
ELF-22V025A
Part No.:
ELF-22V025A
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Datasheet:
ShinYuaELF-22V025A.pdf
Description:
CMC 2.5A 2LN TH
Packaging:
Bulk
Series:
V
ProductStatus:
Obsolete
FilterType:
NumberofLines:
2
Impedance@Frequency:
Inductance@Frequency:
CurrentRating(Max):
2.5A
DCResistance(DCR)(Max):
114mOhm (Typ)
VoltageRating-DC:
VoltageRating-AC:
OperatingTemperature:
Ratings:
ApprovalAgency:
Features:
MountingType:
Through Hole
Size/Dimension:
1.260 L x 0.906 W (32.00mm x 23.00mm)
Height(Max):
1.535 (39.00mm)