API Delevan Inc. ER1641-151JS
ER1641-151JS
Part No.:
ER1641-151JS
Datasheet:
ShinYuaER1641-151JS.pdf
Description:
FIXED IND 150NH 1.47A 37 MOHM TH
Inductance:
150 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.47 A
DCResistance(DCR):
37mOhm Max
Q@Freq:
50 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
250MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz