API Delevan Inc. ER1641-221JM
ER1641-221JM
Part No.:
ER1641-221JM
Datasheet:
ShinYuaER1641-221JM.pdf
Description:
FIXED IND 220NH 1.1A 67 MOHM TH
Material-Core:
Phenolic
Inductance:
220 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.1 A
DCResistance(DCR):
67mOhm Max
Q@Freq:
49 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
250MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz