API Delevan Inc. ER1641-431JM
ER1641-431JM
Part No.:
ER1641-431JM
Datasheet:
ShinYuaER1641-431JM.pdf
Description:
FIXED IND 430NH 565MA 250MOHM TH
Inductance:
430 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
565 mA
DCResistance(DCR):
250mOhm Max
Q@Freq:
44 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant:
235MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
250 MHz