Bertech ESDCT3C-200MM
ESDCT3C-200MM
Part No.:
ESDCT3C-200MM
Datasheet:
ShinYuaESDCT3C-200MM.pdf
Description:
200 MM WIDE, ESD TAPE, CLEAR
Series:
BERTECH® ESDCT3C
Thickness:
0.0020 (2.0 mils, 0.051mm)
Width:
7.87 (200.00mm)