Bertech ESDCT3P-10
ESDCT3P-10
Part No.:
ESDCT3P-10
Datasheet:
ShinYuaESDCT3P-10.pdf
Description:
10 W, ESD TAPE W/ESD SYMBOL
Series:
BERTECH® ESDCT3P
Thickness:
0.0020 (2.0 mils, 0.051mm)
Width:
10.00 (254.00mm)