Bertech ESDCT3P-10MM
ESDCT3P-10MM
Part No.:
ESDCT3P-10MM
Datasheet:
ShinYuaESDCT3P-10MM.pdf
Description:
10 MM W, ESD TAPE W/ESD SYMBOL
Series:
BERTECH® ESDCT3P
Thickness:
0.0020 (2.0 mils, 0.051mm)
Width:
0.39 (10.00mm)