Bertech ESDCT3P-25MM
ESDCT3P-25MM
Part No.:
ESDCT3P-25MM
Datasheet:
ShinYuaESDCT3P-25MM.pdf
Description:
25 MM W, ESD TAPE W/ESD SYMBOL
Series:
BERTECH® ESDCT3P
Thickness:
0.0020 (2.0 mils, 0.051mm)
Width:
0.98 (25.00mm)