KEMET ESD-FPL-21-8
ESD-FPL-21-8
Part No.:
ESD-FPL-21-8
Manufacturer:
KEMET
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
ShinYuaESD-FPL-21-8.pdf
Description:
FERRITE CORE SOLID 17MM X 0.8MM
Packaging:
Bulk
Series:
ESD-FPL
ProductStatus:
Active
Type:
Flat
Design:
Solid
Impedance@Frequency:
Material:
NIZn
InnerDimension:
0.669 W x 0.031 H (17.00mm x 0.80mm)
OuterDimension:
0.827 W x 0.197 H (21.00mm x 5.00mm)