KEMET ESD-FPL-25-12
ESD-FPL-25-12
Part No.:
ESD-FPL-25-12
Manufacturer:
KEMET
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
ShinYuaESD-FPL-25-12.pdf
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 21.0
Packaging:
Tray
Series:
ESD-FPL
ProductStatus:
Active
Type:
Flat
Design:
Solid
Impedance@Frequency:
Material:
NIZn
InnerDimension:
0.827 W x 0.033 H (21.00mm x 0.85mm)
OuterDimension:
0.984 W x 0.197 H (25.00mm x 5.00mm)