KEMET ESD-FPL-28-10
ESD-FPL-28-10
Part No.:
ESD-FPL-28-10
Datasheet:
ShinYuaESD-FPL-28-10.pdf
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 24.0
InnerDimension:
0.945 W x 0.031 H (24.00mm x 0.80mm)
OuterDimension:
1.102 W x 0.197 H (28.00mm x 5.00mm)