KEMET ESD-FPL-35-8
ESD-FPL-35-8
Part No.:
ESD-FPL-35-8
Datasheet:
ShinYuaESD-FPL-35-8.pdf
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 30.0
InnerDimension:
1.181 W x 0.051 H (30.00mm x 1.30mm)
OuterDimension:
1.378 W x 0.315 H (35.00mm x 8.00mm)