KEMET ESD-FPL-38-12
ESD-FPL-38-12
Part No.:
ESD-FPL-38-12
Datasheet:
ShinYuaESD-FPL-38-12.pdf
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 34.0
InnerDimension:
1.339 W x 0.031 H (34.00mm x 0.80mm)
OuterDimension:
1.496 W x 0.197 H (38.00mm x 5.00mm)