KEMET ESD-FPL-40-10
ESD-FPL-40-10
Part No.:
ESD-FPL-40-10
Datasheet:
ShinYuaESD-FPL-40-10.pdf
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 34.8
Packaging:
Bulk
InnerDimension:
1.370 W x 0.051 H (34.80mm x 1.30mm)
OuterDimension:
1.575 W x 0.256 H (40.00mm x 6.50mm)