KEMET ESD-R-15C-1
ESD-R-15C-1
Part No.:
ESD-R-15C-1
Manufacturer:
KEMET
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
ShinYuaESD-R-15C-1.pdf
Description:
FERRITE CORE SOLID 10.5MM
Packaging:
Bulk
Series:
ESD-R
ProductStatus:
Active
Type:
Round
Design:
Solid
Impedance@Frequency:
Material:
NIZn
InnerDimension:
0.413 Dia (10.50mm)
OuterDimension:
0.591 Dia (15.00mm)