KEMET ESD-R-18SD
ESD-R-18SD
Part No.:
ESD-R-18SD
Manufacturer:
KEMET
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
ShinYuaESD-R-18SD.pdf
Description:
FERRITE CORE SOLID 10MM
Packaging:
Bulk
Series:
ESD-R
ProductStatus:
Active
Type:
Round
Design:
Solid
Impedance@Frequency:
Material:
NIZn
InnerDimension:
0.394 Dia (10.00mm)
OuterDimension:
0.709 Dia (18.00mm)